Англійський інтенсив, а не якесь там “Хаудуюду”

zubo4ka Новини Залишити Відгук

Цього року в “Антошці” стартує програма інтенсивного вивчення англійської мови! Тобто тепер ми розширили для вас вибір – класичний темп чи прискорений. Обидва варіанти програм – ефективні та цікаві! Окрім того, у нас з’явився курс Baby English для малюків віком від 3 років.

Класична програма допомагає завжди бути на крок (як мінімум) попереду рівня вивчення англійської мови у школі. Інтенсивна програма передбачає досягнення певного рівня знань мови за короткий строк. Baby English – це точне попадання правильними знаннями в правильний час, адже цей вік – початок сприятливого періоду для запам’ятовування інформації і “вкладання зерна” , що потім “проросте”.

Все, що зазвичай забувається після перерв у навчанні / тестів / контрольних / екзаменів тощо, за нашою програмою постійно повторюється і доповнюється методом “нарощування знань”. Кожна тема – це ланка великого ланцюжка, в якому “пробіли” абсолютно недопустимі. Тож, якщо бажаєте правильного ефекту від навчання, якщо бажаєте, щоб ваша дитина знала живу, актуальну англійську мову, а не якесь там “Хаудуюду”, ласкаво просимо до нас на заняття!

Інтенсив з англійської мови – це поетапне досягнення визнаних у всьому світі рівнів мови, що вкладається в короткий проміжок часу. Супервеликий набір слів, орієнтація у правилах і побудові речень, асоціативне запам’ятовування, розважальні медіаштучки – все це включено в курс занять. А наша неперевершена Фея з іноземних питань створить настільки світлу, позитивну та енергійну атмосферу, що ваша дитина буде з нетерпінням чекати наступного заняття, от побачите!

Варіанти вивчення англійської мови в “Антошці”:

Classic English (Давидова, 18): ВТ та ЧТ з 15:30

Classic English (Ахматової, 2-б): ВТ та ЧТ з 17:30

Baby English (Ахматової, 2-б): ВТ та ЧТ з 17:00

Інтенсив (Ахматової, 2-б) СБ: з 10:00

Інтенсив (Давидова, 18): розклад уточнюється.

Записуйтесь в групи на Давидова, 18: (067) 508 48 24

                                          на Ахматової, 2-б:  (050) 44 58 8 58

zubo4kaАнглійський інтенсив, а не якесь там “Хаудуюду”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *