"Антошці" виповнилося 15 років!

zubo4ka Новини Залишити Відгук

22 листопада 2014 року Дитячий творчий центр “Антошка” відзначив ювілей – 15 років найкорисніших занять, яскравих спогадів, веселих свят, урочистих виступів, перших дитячих досягнень, сонячних посмішок, вивчених літер, цифр, віршиків, перших друзів, перших творчих подарунків батькам та безліч моментів щасливого дитинства!

На наше свято прийшли наші перші випускники, перші вчителі, теперішні маленькі учні та їх батьки і всі, хто був частиною нашої дружньої команди у різні періоди цього п’ятнадцятиріччя!

Також нас привітали наші друзі, партнери та колеги творчими подарунками від своїх колективів та виконавців – соло на гітарі, вокальне соло, гумористична сценка, колективний вокальний виступ, народні, сучасні, бальні танці та хіп-хоп та виставка картин від наших маленьких художників.

Дякуємо усім гостям за неперевершені враження, за привітання, за посмішки та приємну ностальгію! Ми дуже раді, що працюємо з вами та для вас вже 15 років! Сподіваємось на подальші радісні зустрічі та, звісно, продуктивну роботу в майбутньому з нашими учнями та колегами!

Фотографії зі свята дивіться в альбомі ““Антошці” 15 років”!

zubo4ka"Антошці" виповнилося 15 років!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *