Розгляд питання: Мамо, купи собаку!

zubo4ka Корисне Залишити Відгук

qhnq9er1zl
У кожному домі, де є дитина, нерідко звучать прохання купити кішку, собаку, рибок або хомяка. Домашній вихованець для дитини – це не тільки друг, а й відображення почуттів. Тож позитивні сторони у появі нового улюбленця там, де живе дитина, однозначно є.

Якщо батьки не проти того, щоб обзавестися ще одним членом родини, то для них актуальним є питання: а яка саме домашня тварина підійде? Дитина висловить свої побажання, однак, мудрі батьки врахують і умови, необхідні для комфортного життя майбутнього вихованця. Наприклад, ньюфаундленду або американскому бульдогу буде важко жити у маленькій квартирці. І навіть крихітна чихуа-хуа не зможе жити без триразових прогулянок на день.

Коти в цьому випадку набагато більш прийнятними. Вони здатні знаходитися у квартирі постійно або самостійно гуляти.

Також завчасно терба подумати, з ким залишати тварину на час відпустки або чи можна її  взяти з собою. У такому випадку можна розглядати варіанти вибору невеликих тварин типу хомяків або морських свинок.

Рибки у подорожі – серйозий тягар, а собаки досить легко переносять зміну декорацій, якщо поруч господарі. Але не слід забувати, що певні породи можуть лякати інших відпочиваючих, або бути агресивно настроєні до інших, наприклад, сільських тварин.

zubo4kaРозгляд питання: Мамо, купи собаку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *