В "Антошці" пройшов фестиваль танцю для малюків

zubo4ka Новини Залишити Відгук

29 квітня у всьому світі відзначають День танцю! В цьому році ми вирішили приєднатися до святкування і організували власний фестиваль дитячої творчості для найменших “Танцювальний промінчик”!

В “Антошці” на вул. А.Ахматової, 2-б зібралися наші маленькі танцори і показали свої перші композиції! Малюки дуже старались, адже для багатьох з них – це були найперші виступи у житті! Велика кількість глядачів, урочиста сцена, оцінювання справжнього журі, фотоапарати та камери – все це змушувало малюків хвилюватися, але вони показали чудові результати і були дуже задоволені своїм дебютом!

У фестивалі брали учать такі команди – колектив сучасної хореографії з елементами акробатики “Фламінго”, колектив професійної сучасної хореографії “Овації”, колектив східних танців “Жасмін”, команда з художньої гімнастики, контемпу та хіп-хопу “Смайл” та почесні гості фестивалю – колектив “Мальва”.

Серед жюрі були майстри хореографії, балету та гімнастики, а також незалежний експерт. За їх словами, вибрати накращу команду, було дуже важко, адже всі дуже старались і показували свої вміння у різних напрямах танцю, тож колективи отримали дипломи у різних номінаціях, серед яких: за оригінальність постановки, за романтичність композиції, за феєричне виконання, за високий рівень майстерності, за пластичність та грацію, за виразність композиції та інші. Окрім дипломів, усі команди та їх керівники були нагороджені кубком “Танцювального промінчика” та чудовими подарунками.

Задоволені усмішки дітей та приємно вражені батьки, відгуки учасників, батьків та жюрі – усе це підтвердило, що Фестиваль дитячої творчості для найменщих “Танцювальний промінчик” пройшов успішно та сподобався усім запрошеним!

Фотографії дивіться в нашій галереї. Сподіваємось продовжувати організацію цього заходу і наступних років показувати ще кращі результати та бачити ще більше задоволених посмішок! А хто ще не з нами, приєднуйтесь!:)

zubo4kaВ "Антошці" пройшов фестиваль танцю для малюків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *