Масляна-2014: Ласкаво просимо, Весно!

zubo4ka Новини Залишити Відгук

2 березня в нашому творчому центрі пройшли народні гуляння на свято Масляни. Ми вже другий рік поспіль збираємо родини наших маленьких відвідувачів, щоб весело та корисно провести це свято разом. Метою наших “гулянь” було прогнати “Зимовисько-Холодовисько” і дати дорогу весні!

Цього року нас зібралось майже в 2 рази більше ніж минулого. Усі команди-родини проявляли свої найкращі вміння та якості: демонстрували і швидкість, і гнучкість, і фантазію, і кмітливість, а найголовніше – позитивний настрій та командний дух!

Наші народні гуляння на Масляну проходили цього разу в 4 етапи. У кожної команди був свій особистий путівний лист, якому вони слідували… Серед розваг були вуличні ігри, майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки, асоціативний малюнок на тему місяців року та конкурс поробок із млинців! На кожному етапі команди збирали різноманітні солодощі, а в кінці свята отримали медалі у вигляді кренделів та льодяники-півники.

Після урочистого нагородження команд, усі зібралися навколо Зимовиська-Холодовиська, яке зробили діти напередодні Масляни, та спалили його, таким чином, відкривши сезон весни!

Дякуємо усім учасникам свята, сподіваємося, що цей день приніс багато гарних і незабутніх вражень! До нових зустрічей на інших заходах нашого центру! 🙂

zubo4kaМасляна-2014: Ласкаво просимо, Весно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *