Зустрічайте знову: Заняття для малюків!

zubo4ka Новини Залишити Відгук

Маленькі ручки вже дістають до столу, маленькі ніжки вже бігають за котом, а великі допитливі очі вимагають нових знань, вмінь та вражень? Якщо у Вас в домі є такий товариш віком від 1,5 до 3 років, запрошуємо Вас розділити цю радість з нами, а натомість отримати правильну допомогу в гармонійному розвитку малюка!

Групові заняття для дітей віком від 1,5 до 3 років проходять протягом 60 хвилин разом з дорослим із родини (мама, тато, бабуся, няня тощо.) Комплексне заняття складається з декількох видів діяльності, на кожну з яких виділяється 5-10 хвилин: вправи на розумовий, фізичний, емоційний, мовленевий, творчий та психологічний розвиток.

Під керівництвом педагога дитина разом з мамою навчається грати, спілкуватись, бути уважною, говорити, співати, рухатись, малювати, ліпити з тіста та пластиліну, працювати з природними матеріалами тощо. Серед цікавого реквізиту для роботи з малюками в нас є різноманітні масажні килимки, конструктори, пірамідки, пазли, мозаїка та багато інших розвиваючих ігор.

Заняття на Русанівці починаються 19 вересня і проходитимуть два рази на тиждень після 10:00.

zubo4kaЗустрічайте знову: Заняття для малюків!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *