Кіндер + пластилін = дитячі шедеври

zubo4ka Корисне Залишити Відгук

Для дітей ліплення з пластиліну – одне з найбільш корисних і цікавих занять . Під час виготовлення поробок , дитина знайомиться з їх формою, кольором , пропорцією і розміром, таким чином, розвиваючи тактильні відчуття та сприйняття. У процесі ліплення удосконалюються дрібна моторика пальчиків, що в свою чергу сприяє розвитку мови і мислення.

c9DP7yIVmx4

Коли діти тільки починають ліпити , їм ще важко справлятися з великим шматком пластиліну. Тому буде доцільним використовувати в якості основи – капсулу від кіндер-сюрпризу.

PNesE-bhx24

Яка дитина не любить кіндер- сюрпризи: шоколадку – з’їсти, іграшка – пограти , а з капсули можна створити прекрасні сувеніри. Варто просто додати до жовтої капсули оченята , гребінець , дзьобик , крильця – и вже вийде симпатичне курча.

DPWl-EXyPbE
Ось деякі прості варіанти поробок з кіндер-сюрпризів: курча, каченя, сова, пінгвін , папуга, жаба, свиня, мишка, собака, кішка, заєць, білка, лисиця, ведмідь, корова, слон, жирафа, кенгуру, рибка, крокодил тощо.

n0mJ0EaH-kc

Окрім тварин можна робити транспорт, казкових героїв і навіть меблі або цілі міста. Головне – проявляти фантазію, в чому батьки можуть допомагати дітям!

 

 

 

 

 

 

 

zubo4kaКіндер + пластилін = дитячі шедеври

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *