P6148655В “Антошці” вже не перший рік працює літній денний табір для дітей від 4 до 12 років. Починаючи з червня, по буднях з 9:00 до 18:00 у маленьких відвідувачів нашого творчого центру проходить спражній дитячий відпочинок, насичений яскравими враженнями та новою цікавою інформацією.

Головною метою нашого табору є максимально комфортне для дітей поєднання справжнього дитячого відпочинку та отримання нових знань та корисних навичок. Кожен день у нашому таборі присвячений окремій цікавій темі, наприклад, День театру, День природи, День транспорту, День води, День будівельника, День Парикмахера, Полювальника, Художника та інші.

Щоденно діти із захватом чекають на новий день із новими розвагами, і постійно приходять додому з новими поробками, враженнями та знаннями. Ціла зміна — це справжній шлях до досягнення певної мети, викладений цікавими щоденними змаганнями, вікторинами, конкурсами тощо.

В кінці кожної зміни діти отримують заслужені нагороди за старання, творчі досягнення, дисципліну та активну учать у заходах табору! 

Фотографії з минулої зміни можна подивитися в нашій галереї. Дивіться фото-враження наших маленьких відпочиваючих та приєднуйтесь!

zubo4kaЛітній табір