Малюки люблять “на ручки”. А коли вони гарно їдять, то мають особливість ставати важчими, і на ручки – то вже проблемка:) А ще, вони все більше хочуть пізнавати оточуючий світ, починають цікавитись іншими маленькими людьми. І тоді ми можемо їх трошки відпустити.

Наприклад, в теплий затишний зал з зеленим килимом, де є Добра дівчина, яка знає, чим зацікавити усіх малюків на світі! А для комфорту маленького дослідника, хай мама буде поруч. Хай мама згадає дитячі пісеньки, як ліпити з пластиліну чи спробує пролізти через перешкоду, хай мама дасть малюку можливість вперше в житті зробити щось самому в колі таких самих “початківців”. Бо в компанії пізнавати світ легше, веселіше і… не страшно. Беріть по парі змінних капців і приходьте до нашої Доброї дівчини, яка знає малюкову мову і відкривайте новий світ!

Групові заняття для дітей віком від 1,5 до 3 років проходять разом з дорослим із родини (мама, тато, няня, бабуся тощо). Це заняття з розумового, фізичного, мовленевого, творчого, психологічного розвитку. Під керівництвом педагога дитина разом з мамою навчається грати, спілкуватись, бути уважною, говорити, співати, рухатись, малювати, ліпити з тіста та пластиліну, працювати з природними матеріалами тощо.

Група складається з 6 пар (дитина і дорослий). Заняття проходять у теплому світлому приміщенні дитячого закладу.

Заняття проходять за адресою б-р І.Шамо, 18.

zubo4kaМама+Я