Міні-садочок запрошує малюків від 2,5 років!

zubo4ka Новини Залишити Відгук

Усе, що потрібно малюку у віці від 2,5 до 6 років ми зібрали в програмі Міні-садочку в “Антошці” на Ахматової, 2б і створили дійсно класну програму! Кожна група дітей розподілена за віком, бо в 3 і 6 років – то зовсім різні люди! Ми зробили усе так, щоб кожен малюк хотів повертатися в наші стіни щоранку, а коли виросте – з теплотою згадував солодкі моменти свого справжнього дитинства в “Антошці”.

Нова версія: ПН – ПТ 9:00-13:00 для дітей від 4 до 6 років

Це абсолютно нова і дуже цікава програма, де є і про правила етикету у різних ситуаціях, і еко-уроки про природу та її збереження, про правила безпеки, також буде складання валізи на море, в гори чи в Євротур, буде про прання, про гудзики, про прибирання чи похід в магазин, буде навіть майстер-клас про сніданок у ліжко для батьків та ліплення вареників! Все це ми об’єднали в один курс і назвали “Уроки самостійності”, які тепер включені в Нову версію програми Школи для дошкільнят. Окрім цього, до комплексу включено список базових занять, які ми успішно практикуємо вже багато років, а також, ланч і прогулянка у компанії друзів.

Classic: ПН – ПТ 9:30-11:30 для дітей від 4 до 6 років

Для тих, хто не любить змін – залишаємо наш улюблений класичний Ранковий садочок з базовими заняттями, сезонними святами, виступами, подарунками і особливими альбомчиками для випускників:)

Адаптаційна група 10:00-11:00 для дітей від 2,5 до 3 років

Для тих, хто вперше в колективі або не любить, коли “мама пішла по справах”, ми створили ідеальний портал для потрапляння в атмосферу “дорослості”. 3 рази на тиждень малюки приходять до нас і потрошку звикають до колектива, до дисципліни, до атмосфери навчання тощо. Ми точно знаємо, як найбільш легко їх познайомити ближче з цим великим світом  і дати мамі годинку погуляти. Після відвідування Адаптаційної групи, діти набагато легше сприймають більш серйозні і тривалі заняття, а також дитячий садок повного дня.

Подробиці читайте ТУТ, або зразу дзвоніть і питайте все, що цікавить: (050) 44 58 8 58 та (050) 33 11 755.

Будемо раді новим друзям!

Читайте ще…

Вечірній комплекс на Ахматової

Абетка

Ранкова школа для дошкільнят: Що нового?

Ранковий комплекс на Русанівці

Вечірній комплекс на Русанівці

 

zubo4kaМіні-садочок запрошує малюків від 2,5 років!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *