Фінансова грамота для школярів: Відкрито набір!

zubo4ka Новини Залишити Відгук

Перший крок до фінансової успішності можна зробити ще в дитинстві. А ми знаємо, як саме. Запрошуємо дітей 1-4 класів на пізнавально-ігровий курс “Фінансова грамота”!

Читати далі
zubo4kaФінансова грамота для школярів: Відкрито набір!

14 ЛИСТОПАДА: ЗРОБИ ТАЛІСМАН НА ЩАСТЯ!

zubo4ka Новини Залишити Відгук

Запрошуємо молодших школяриків (1-4 класи) на креативний майстер-клас «Чарівна підвіска з кольорового тіста»! Ви ж, мабуть, чули, що наші творчі чарівниці вміють перетворювати прості речі на унікальні шедеври? А ще вони вміють вчити цьому інших!

Читати далі
zubo4ka14 ЛИСТОПАДА: ЗРОБИ ТАЛІСМАН НА ЩАСТЯ!

Запрошуємо всіх на наш Ювілей!

zubo4ka Новини Залишити Відгук

20 років тому у затишному місці на Русанівці 1 жовтня ми вперше зустріли наших маленьких учнів. Сьогодні наші учні приводять до нас своїх дітей і з радістю згадують разом з нами ті прекрасні дитячі часи.

Читати далі
zubo4kaЗапрошуємо всіх на наш Ювілей!

Творча майстерня – джерело натхнення!

zubo4ka Новини Залишити Відгук

Чи знаєте ви, що таке скарб? У чому цінність його і наскільки він має бути дорогим, щоб називатись скарбом? У нас є чудовий приклад того, як з нічого можна робити безцінні речі. Наша творча майстерня -це місце, де народжуються шедеври з двох складових – непотрібних (на перший погляд) речей та частинки душі.

Читати далі
zubo4kaТворча майстерня – джерело натхнення!

Запрошуємо дошкільнят на акробатику!

zubo4ka Новини Залишити Відгук

Відтепер у нашому спортивному залі на Русанівці збиратимуться маленькі спортсмени і навчатимуться різним акробатичним штукам! Колеса, мостики, шпагати – це не лише корисно, а й весело – бо наша спортивна фея Світлана знає, як зробити заняття цікавим і грайливим!

Читати далі
zubo4kaЗапрошуємо дошкільнят на акробатику!

Цікавий червень: Табір Професій

zubo4ka Новини Залишити Відгук

А у нас тепла і сонячна новина! Відкриваємо набір дітей від 5 до 12 років у денний літній “Табір професій”! Пропонуємо дуже цікаву програму, задоволених дітей та незабутні враження з морем фотодоказів! 🙂

Читати далі
zubo4kaЦікавий червень: Табір Професій