Смачного: Про літачки, океани та творчих мам

zubo4ka Корисне Залишити Відгук

еда для детейВідомо, що їжа для дітей має бути різноманітною та багатою мінеральними елементами. У раціоні харчування дитини обов’язково мають бути супи, салати і каші.  У розгляді цього важливого питання є три головні правила: за можливістю їжа для дітей має бути: 1) корисною, 2) смачною, 3) красивою!

Салати, каші та супи для дітей діляться на смачні та “не буду”. Але список “не буду” значно скорочується, коли за справу береться творча мама (тато/бабуся/няня тощо).

Салати з буряків, редьки, моркви, часника, заправлені оливковою олією чи лимонним соком можуть бути верхівкою кулінарного задоволення для мами, а от дитину, на жаль, не вражає. А якщо побудувати на тарілці піраміду або викласти з інгредієнтів чарівну квіточку, яку треба з’їсти і враз станеш найщасливішою людиною на землі (найбагатшою, коли виростеш або ваш варіант) – то шансів, що корисний салат дитині сподобається – стає значно більше! Серед сезонних овочів є багато кольорів, які можна вигідно використовувати у творчих задумах. От наприклад, зелень – це просто арсенал “їстівної природи” – дерева, травичка, поле, квіти тощо. Або гарні зелені брови у якогось казкового персонажа з тарілки.

З кашами та супами також можна успішно проявити фантазію – рідка їжа може створити нам чудовий морський настрій. А в морях, океанах, річках та навіть калюжах можна знайти багато цікавого (звісно, залежно від того, з чим каша чи суп).

Не забуваємо також про смачні та корисні солодкі салати з різних фруктів. Якщо вмовити з’їсти яблучко іноді проблематично, то порізане яблуко у салаті з грушкою та динею, заправленому, наприклад, сметанкою – то вже інша справа! Інший варіант – “Це ж не просто яблучко – це ж зірочка!” – тут мамі треба трошки попрацювати, але їсти “зірочку” в дитячому розумінні іноді набагато приємніше, ніж якусь там звичну скибку.

“За мааму, за таата”, “летить літачок”, або “по-пов-нен-ня   е-нер-гі-ї   ро-бо-та” – усе це дійсно робить їжу смачнішою, а настрій – кращим. А от вітамінів у страві від цього точно не поменшає. А якщо залучити дітей ще й допомогти щось приготувати, то смачніше буде не тільки їм, а і батькам, самі ж знаєте:)

На такі підходи до корисного годування, звісно потрібні і час, і натхнення, але ж з таких приємних деталей і складається щасливе дитинство наших малюків! Давайте підіграємо, хто ж як не ми?

OZ

zubo4kaСмачного: Про літачки, океани та творчих мам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *