Спортивна новинка: Естрадно-циркова студія “Антре”

zubo4ka Новини Залишити Відгук

А у нас новина, дуже корисна і перспективна. В “Антошці” 1 жовтня відкрилась естрадно-циркова студія “Антре”. Запрошуємо хлопчиків та дівчаток віком від 4 років в наш творчий центр за адресою бульвар О. Давидова, 18!

Новий вид спортивних занять в “Антошці” під назвою Естрадно циркова студія “Антре” зібрав в собі усі наші давнішні ідеї, весь набір спортивних, акробатичних і танцювальних знань, професійних вмінь та усі побажання наших нових і старих друзів. Тепер ми з радістю запрошуємо на заняття і хлопчиків, і дівчаток, щоб розкривати їх спортивний потенціал, фізично розвивати, правильно розподіляти загадкову дитячу енергію та радувати батьків новими дивовижними досягненнями їхніх дітей!

Big-Top-Entrance

За успішних результатів праці, наші маленькі циркачі виступатимуть на відкритих уроках та братимуть участь у конкурсах, фестивалях та інших урочистих заходах.

Заняття проходять два рази на тиждень у вівторок та четвер з 16:00 за адресою бульвар О. Давидова, 18 у спортивному залі центру “Антошка”. Програму занять дивіться тут.

Записатися можна за телефонами: (067) 50 848 24; (093) 352 33 01, 050 33 11 755.

Ласкаво просимо у чарівний світ грації, гнучкості та краси! 🙂

zubo4kaСпортивна новинка: Естрадно-циркова студія “Антре”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *