Та-та-та-танці: Найкраща хореографія для дошкільнят!

zubo4ka Новини Залишити Відгук

“До-о-нечко! Ти ж дівчинка… Ну постав ніжки красиво!” – знайомо? Або донечка після садочку танцює вдома аж до ночі? Запрошуємо до “Антошки” на заняття з Хореографії малюків 4-7 років! Наша тренер знає, з чого починаються найгарніші у світі танці і навчить не тільки красивим рухам, а й правильній поставі, ході, рівним спинкам і покращить настрій дітям та батькам:)

А на ініціативних та успішних танцорів чекають виступи і участь у фестивалях та конкурсах з шоу-балетом для найменших Diamond Dance Complex!

Що ми пропонуємо? Наша хореографія – це продуманий комплекс, що включає базову хореографічну підготовку, вивчення елементів різних напрямів танцювальної діяльності, змішування стилів, постановка різних сучасних композицій, підготовка до відкритих уроків та публічних виступів на фестивалях та конкурсах тощо.

Для тих, хто хоче займатися хореографією в якості хоббі – це чудовий спосіб привчити дітей до дисципліни, підтримувати правильну фізичну активність, “виховати” правильну поставу і ходу, а також чудова можливість знайти нових друзів у нашому теплому колективі. А для тих, хто захоче досягти висот у танцювальній кар’єрі – наша Хореографія – найкращий початок!

Запис за адресою б-р І.Шамо, 18: 067 508 48 24 або 093 352 33 01;

Запис за адресою вул. А.Ахматової, 2-Б: 050 44 58 8 58.

zubo4kaТа-та-та-танці: Найкраща хореографія для дошкільнят!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *