Вже скоро: Творчий літній табір-2014!

zubo4ka Новини Залишити Відгук

Теплі літні дні вже не за горами, а в “Антошці” вже знають, як весело і корисно їх провести разом з діточками. Вже не перший рік у нас працює літній табір для дошкільнят та маленьких школярів. Перша зміна нашого денного табору проходить у червні, а бажаючі можуть записуватися вже зараз.

Головною метою нашого табору є максимально комфортне для дітей поєднання справжнього дитячого відпочинку та отримання нової цікавої інформації і корисних навичок. Кожен день у нашому таборі присвячений окремій цікавій темі, а вся зміна — це справжній шлях до досягнення певної мети, викладений цікавими щоденними змаганнями, вікторинами, конкурсами тощо. Серед тематичних днів, які діти найбільше люблять – День театру, День природи, День води, День будівельника та інші. В кінці кожної зміни діти отримують заслужені нагороди за старання, творчі досягнення, дисципліну та активну учать у заходах табору!

Фотографії з минулої зміни можна подивитися в нашій галереї. Дивіться найяскравіші враження наших маленьких відпочиваючих та приєднуйтесь!

zubo4kaВже скоро: Творчий літній табір-2014!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *