Школа для дошкільнят: Що нового?

zubo4ka Новини Залишити Відгук

Думали-гадали, як зробити ще краще, бо така у нас традиція кожного року. Щоб і зручно, і корисно, і продуктивно, та надумали замість одного Ранкового комплексу цілих три smart-програми. Тепер у батьків і малюків є гарний вибір комплексних занять з підготовки до школи. Звучить урочиста музика… Знайомтесь!

Нова версія: ПН – ПТ 9:00-13:30

Давно ми про таку штуку мріяли. От наприклад, поспішає мама на роботу, а дитина возиться з черевиками і щось… ну ніяк. Що робить мама? Швидко зав’язує ті шнурки і біжить далі. Що робимо ми в нашій Новій версії? Ми вчимо, показуємо, розповідаємо і, не поспішаючи, споглядаємо як діти самі роблять різні життєві та побутові речі. Ефект – діти щасливі і горді, батьки щасливі, горді і здивовані, та ще й вільного часу у останніх трошки організувалось. Погодьтеся, приємно, коли дитина стає самостійною, так вона більш впевнено себе почуває, виявляє бажання допомогти, відчути себе в чомусь трошечки досвідченою:)

Шнурки – це крапля в морі. Будуть ще правила етикету у різних ситуаціях, еко-уроки про природу та її збереження, про правила безпеки, буде складання валізи на море, в гори чи в Євротур, буде про прання, про гудзики, про прибирання чи похід в магазин, буде навіть сніданок у ліжко для батьків та майстер клас з ліплення вареників! Все це ми об’єднали в один курс і назвали “Уроки самостійності”, які тепер включені в Нову версію програми Школи для дошкільнят. Окрім цього, в комплекс входить список базових занять, які ми успішно практикуємо вже багато років, а також, ланч і прогулянка у компанії друзів.

Classic: ПН – ПТ 9:30-11:30

Для тих, хто не любить змін – залишаємо наш улюблений класичний Ранковий комплекс з базовими заняттями, сезонними святами, виступами, подарунками і особливими альбомчиками для випускників:)

Express: ВТ / ЧТ  9:30-11:30

Якщо вам потрібні лише основні заняття програми розвитку, 3 рази на тиждень можна відвідувати скорочений комплекс з підготовки до школи.

Детальніше про Школу для дошкільнят читайте тут!

Читайте також:

Вечірня школа для дошкільнят на Русанівці

Вечірня школа для дошкільнят на Харківському

Абетка

 

 

zubo4kaШкола для дошкільнят: Що нового?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *