29 травня: Свято випускного в "Антошці"!

zubo4ka Новини Залишити Відгук

От і завершується черговий навчальний рік для наших маленьких учнів. Багато з них ходить до нас вже не перший рік, і ми бачимо як вони ростуть, всебічно розвиваються та дорослішають на очах. І от настала пора прощатися з дошкільним життям для найстарших наших малюків.

Останні тижні навчального року для дітей дуже відповідальні – повторювання, закріплення навчального матеріалу, підготовка до випускного виступу. Цей рік для учнів “Антошки” був насиченим, наповненим новими знаннями, цікавими заняттями, новими знайомствами і спілкуванням із друзями. Також діти підготували чудовий виступ до Свята осені, новорічний виступ, Свято мам та весело відсвяткували Масляну! Тепер час завершувати навчальний рік найвідповідальнішим виступом, показати все, чому навчилися, розкрити в собі ще більше здібностей і талантів та здивувати батьків!

Тож, чекаємо на вас, шановні батьки, як бажаних гостей та глядачів, 29 травня об 11:00 в “Антошці” на Випускному-2014! Нагадуємо, що, як завжди, при вході до нашого центру діє фейсконтроль – щира посмішка! До зустрічі!

zubo4ka29 травня: Свято випускного в "Антошці"!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *